Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
“Elektroniskie sakari” kvalitātes vadības sistēma atzīta par atbilstošu starptautiskiem standartiem
15.06.2017

Informējam, ka valsts akciju sabiedrības “Elektroniskie sakari” (VAS ES) kvalitātes pārvaldības sistēma ir auditēta un sertificēta kā ISO 9001:2015 standartiem atbilstoša. 

Sertificētā darbības sfēra aptver radiofrekvenču spektra un numerācijas pārvaldi elektronisko sakaru nozarē, elektronisko sakaru tīklu antenu, radioiekārtu, apraides raidītāju un mobilo sakaru, bāzes staciju ierīkošanas tehnisko projektu akceptēšanu.

“Auditoru komandai bija patiess prieks par auditēto VAS ES darbinieku profesionalitāti un aizrautību, ar kādu tā tiek īstenota, un organizācijas kvalitātes pārvaldības sistēmas efektivitāti, ko apliecina vairāki konstatētie labās prakses piemēri,” sertifikācijas audita noslēgumā teica sertifikācijas institūcijas Bureau Veritas Latvia vadošais auditors Juris Keris.

Uzņēmumā jau vairākus gadus ir ieviesta un darbojas kvalitātes vadības sistēma, kas nodrošina precīzu atbildību un pienākumu sadalījumu uzņēmumā tā, lai katra darbinieka kompetences efektīvi tiktu izmantotas uzņēmuma un klientu mērķu īstenošanā.

“Lēmums auditēt un sertificēt pārvaldības sistēmu bija saistīts ar mūsu mērķi ar profesionālu auditoru acīm paskatīties objektīvi uz sevi no malas - kas darbojas efektīvi, kas uzlabojams vai pārveidojams”, skaidro VAS ES valdes priekšsēdētājs Jānis Bārda.

Sertifikāts kalpos kā sava veida garants klientiem, ka esošo pakalpojumu kvalitāte būs nemainīgi augsta un palīdzēs starptautisku partnerību veidošanā un jaunu pakalpojumu attīstīšanā.

Starptautiska kvalitātes standarta ISO 9001:2015 prasību pamatā ir uz risku apzināšanu balstīta domāšana (“plāno - dari - pārbaudi – rīkojies”) apvienojumā ar sakārtotiem iekšējiem procesiem visos organizācijas līmeņos. ISO 9001:2015 fokusējas uz darba rezultātiem.

Par VAS Elektroniskie sakari

VAS “Elektroniskie sakari” Latvijā nodrošina ierobežoto resursu - radiofrekvenču spektra un numerācijas - drošu un kvalitatīvu pārvaldību atbilstoši valsts deleģētajām funkcijām un elektronisko sakaru tirgus attīstības dinamikai, pārstāv Latvijas intereses starptautiskās darba grupās, kā arī sniedz augstas pievienotās vērtības komercpakalpojumus: radioiekārtu identificēšanu, radiosignāla elektromagnētiskā lauka intensitātes mērījumus, seminārus u.c. Plašāka informācija tīmekļa vietnē www.vases.lv, www.facebook.com/elektroniskiesakari, www.twitter.com/vasesinfo

Informāciju sagatavoja:

Evita Veisa,
Korporatīvās komunikācijas vadītāja,
Evita.Veisa@vases.lv
telefons 2000 20665

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
22.06.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta