Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Aicinām pieteikt projekta idejas "Ecorys Polska" Polijā administrētajā starptautiskā konkursā jauniešu nodarbinātības veicināšanai
16.05.2017
Līdz 2017. gada 1. augustam aicinām pieteikt starptautiskas partnerības projektu idejas Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas grantu fonda jauniešu nodarbinātībai (EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment) izsludinātajam konkursam jauniešu nodarbinātības veicināšanai. Konkursu administrē Ecorys Polska/JCP Polijā.

Projekta mērķis ir finansēt inovatīvus risinājumus jauniešu nodarbinātībā.

EEZ un Norvēģijas grantu fonds jauniešu nodarbinātībai izveidots, lai atbalstītu starptautiskas projektu iniciatīvas, kas veicina ilgtspējīgu un kvalitatīvu nodarbinātību jauniešiem. Fokuss uz starptautisko sadarbību atspoguļo pārliecību, ka jaunatnes bezdarbs Eiropā ir kopīgs izaicinājums. Līdz ar to ir nepieciešams meklēt kopīgus risinājumus.

Projekta īstenošanai nepieciešami vismaz divi sadarbības partneri no dažādām valstīm. Kā projekta partneri var darboties dažāda veida publiskas un privātas organizācijas, tajā skaitā pašvaldības, reģioni un valsts iestādes.

Fonds atbalsta projektus ar Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Slovēnijas, Horvātijas, Rumānijas, Bulgārijas, Grieķijas, Kipras, Maltas un Portugāles līdzdalību.

Paredzams, ka tiks finansētas šādas aktivitātes: ilgtspējīgu darba vietu izveide, prasmju apguve, lai pielāgotos izmaiņām darba tirgū (piemēram, digitālās prasmes), mērķgrupu informēšana, inovatīvs atbalsts jaunuzņēmumiem, inovatīvi risinājumi, lai iesaistītos izglītībā/kļūtu par mācekli, eksperimentālā pedagoģija u.c.

Konkursa finansējums paredzēts kā papildinājums esošajam Eiropas Savienības (ES) finansējumam jauniešu nodarbinātības veicināšanai. Tiek gaidītas idejas, kas nevar tikt īstenotas esošā ES finansējuma ietvaros. Konkursa mērķa grupa ir jaunieši no 15-29 gadiem, ar īpašu fokusu uz vecuma grupu 25-29 gadi. Īpaši tiek gaidīti pieteikumi ar risinājumiem jauniešiem ilgtermiņa bezdarbniekiem, cilvēkiem, kas atmetuši cerības atrast darbu, ekonomiski neaktīvām sievietēm, kas rūpējas par bērniem vai aprūpējamiem pieaugušajiem, etniskajām minoritātēm, tajā skaitā romiem, patvēruma meklētājiem, jauniešiem ar zemu prasmju līmeni, cilvēkiem ar garīgās veselības vai kustību traucējumiem.

Konkursā pieejami 60,61 milj. eiro. Granta palīdzība vienam projektam plānota ne mazākā kā 1 milj. eiro. Maksimālā projekta summa nav noteikta. Granta līdzfinansējums var segt ne vairāk kā 85% no attiecināmajām izmaksām.

Papildus informācija un konkursa dokumenti : http://eeagrants.org/fundforyouthemployment , Ecorys Polska, Varšava, Polija.

Sabiedrisko attiecību nodaļa 
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv 
www.varam.gov.lv 

 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 
 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
21.05.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta