Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Tiek izsludināts konkurss nacionālā finansējuma saņemšanai LIFE programmas projektiem
21.04.2017
Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija (turpmāk – Fonda administrācija) informē, ka saskaņā ar   Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā finansējuma konkursa nolikumu (apstiprināts 07.04.2017.) tiek izsludināts nacionālā finansējuma konkurss projektiem, kas 2017. gadā piedalīsies Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu konkursā. 

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija (turpmāk – Fonda administrācija) informē, ka saskaņā ar   Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā finansējuma konkursa nolikumu (apstiprināts 07.04.2017.) tiek izsludināts nacionālā finansējuma konkurss projektiem, kas 2017. gadā piedalīsies Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu konkursā šādās apakšprogrammās:

  • LIFE daba un bioloģiskā daudzveidība;
  • LIFE vide un resursefektivitāte;
  • LIFE vides pārvaldība un informācija;
  • LIFE klimata pārmaiņu mazināšana;
  • LIFE pielāgošanās klimata pārmaiņām;
  • LIFE klimata pārvaldība un informācija.
Nacionālā finansējuma LIFE projekta īstenošanai piešķiršanas mērķis ir pieejamā finansējuma ietvaros no Latvijas Republikas valsts budžeta finansēt projektus, kas pretendēs uz Eiropas Savienības finansējumu no programmas LIFE. Projektu konkursa rezultātā tiek pieņemti lēmumi par konceptuālu atbalstu nacionālā finansējuma piešķiršanai projektiem, ja tie tiks apstiprināti Eiropas Komisijā.

Nacionālā finansējuma saņemšanai, iesniedzot projekta iesniegumu, var pieteikties:
  • LIFE projekta iesniedzējs Eiropas Komisijā (LR reģistrēta juridiskā persona), nacionālo finansējumu pieprasot projektam kopumā, t.sk. par visiem projekta partneriem no Latvijas, ja tiem nepieciešams nacionālais finansējums;
  • projekta partneris, ja iesniedzējs (coordinating beneficiary) ir citas ES dalībvalsts organizācija.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš: līdz 2017.gada 31.maijam.

Projekta iesniegums un finanšu plāns, noformēts atbilstoši apstiprinātajam Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā finansējuma konkursa nolikumam, jāiesniedz Fonda administrācijā, Rīgā, Eksporta ielā 5, LV-1010, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00, vai noteiktajā termiņā sūtot ierakstītā vēstulē pa pastu vai elektroniska dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu e-parakstu.

Projektu konkursa nolikums ar pielikumiem (iesnieguma veidlapa, finanšu plāns, vērtēšanas kritēriji, līguma forma) pieejams www.lifeprogramma.lv sadaļā ‘Projektu pieteicējiem’.

E-pasts papildus informācijai: liga.baumane@lvafa.gov.lv.

Lai nodrošinātu kvalitatīvāku projektu pieteikumu iesniegšanu un lai varētu vieglāk strukturēt iespējamo atbalstu projektu pieteikumu rakstītājiem, kā arī veicinātu projektu ideju izplatību un partneru meklēšanu, lūdzam iesniegt projektu koncepcijas pēc noteiktas formas (pieejamas www.lifeprogramma.lv sadaļā ‘Projektu pieteicējiem’) līdz 2017.gada 25.aprīlim. Atbalsta pasākumi projektu pieteikumu rakstītājiem pirms pieteikumu iesniegšanas Eiropas Komisijā būs pieejami tikai tiem projektu iesniedzējiem, kas būs iesnieguši koncepcijas uz e-pasta adresi janis.vebers@lvafa.gov.lv līdz 25.04.2017.

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

Skaties video tiešraidi! 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
22.05.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta