Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
VARAM mājas lapā Jūs varat izvēlēties gadalaiku atbilstoši savam noskaņojumam!
 
 

Sadarbības teritoriju izveidošanas mērķis un uzdevums - noformulēt ieguvumus, kādus sabiedrībai var sniegt pašvaldību mērķtiecīga sadarbība

 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs K.Gerhards uzsver: "Pašvaldību sadarbības teritoriju izveidošana nav stāsts par jaunu administratīvi teritoriālo reformu vai piespiedu pašvaldību apvienošanos. Sadarbības teritoriju izveidošanas mērķis un uzdevums ir apzināt un noformulēt ieguvumus, kādus iedzīvotājiem un uzņēmējiem var sniegt pašvaldību mērķtiecīga sadarbība."

Ministrs K.Gerhards ar veselības ministri A.Čakšu vienisprātis – sadarbības teritoriju izveidošana veicinās veselības pakalpojumu pieejamību reģionos

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards otrdien, 2017.gada 21.februārī tikās ar veselības ministri Andu Čakšu, lai iepazīstinātu ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātajiem priekšlikumiem sadarbības teritoriju izveidošanai Latvijā.

 
01.03.2017  

Gatavojoties Latvijas simtgadei, Dabas muzejā tapusi izstāde, kas iepazīstina ar dabas un klimata pārmaiņām, kas notikušas tagadējā Latvijas teritorijā pirms vairāk nekā 400 miljoniem gadu līdz pat mūsdienām. 

 
 
01.03.2017   Ar mērķi izstrādāt sugu grupas “Roņi” aizsardzības plānu un rast balansu starp cilvēku un roņu vajadzībām, Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotā projekta “Dabas skaitīšana” ietvaros sākta aizsardzības plāna izstrāde sugu grupai “Roņi”.
 
 
28.02.2017  

Lai iedzīvotājiem sniegtu iespējas saņemt publiskos pakalpojumus novados, viena no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda prioritātēm 2017. gadā ir turpināt darbu Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) tīkla izveidē un attīstībā. 

 
27.02.2017  

Dabas aizsardzības pārvalde, atzīmējot Pasaules savvaļas sugu dienu, aicina ikvienu interesentu no 1.-4.martam uz informatīvi izzinošiem pasākumiem Rīgā, Svētciemā, Rēzeknē un Ventspils novadā.  

 
 
27.02.2017  

Otrdien, 2017.gada 28.februārī Briselē (Beļģijā) norisināsies kārtējā Eiropas Savienības (ES) vides ministru padome (Vides padome). Latvijas delegāciju vadīs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts, piedalīsies arī VARAM valsts sekretāra vietniece vides aizsardzības jautājumos Alda Ozola. Vides padomes laikā plānota dalībvalstu viedokļu apmaiņa par ES vides politikas īstenošanas pārskatu, kā arī par ANO Ilgtspējīgas attīstības programmas 2030.gadam īstenošanu. Tāpat paredzēts panākt vispārējo vienošanos starp dalībvalstīm par ES Emisijas kvotu tirdzniecības sistēmu (ES ETS) direktīvas grozījumiem, lai sekmētu emisiju samazināšanu izmaksu efektīvā veidā.

 
 
27.02.2017 
23.02.2017 
23.02.2017 
23.02.2017 
22.02.2017 
 
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
01.03.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta